Prekiniai ženklai
 
   
  

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 

TORK Produkcija

„TORK" ŠVAROS IR HIGIENOS PRIEMONĖS - PATOGUS IR PRAKTIŠKAS PASIRINKIMAS JŪSŲ OFISUI, VIEŠAJAI ERDVEI, PRAMONINĖMS PATALPOMS!

 

 

 

Narūralus pasirinkimas ir jokių kompromisų dėl kokybės


„Tork" produktų gamintojas - koncernas SCA yra didžiausias miškų savininkas Europoje, todėl visai natūralu, kad jie labai rūpinasi gamta. SCA didžiuojasi, kad visi 2,6 mil. hektarų jų miškų yra sertifikuoti pagal griežtus Miškų priežiūros tarybos (FSC) reikalavimus. Be to, medienos pirkimo politika leidžia užtikrinti, kad gamyboje naudojamas popiermedis nebūtų tiekiamas iš netinkamų šaltinių, pavyzdžiui, senų miškų ir nelegalių kirtimų.
Visi 400 koncerno fabrikų yra sertifikuojami pagal ISO 14001 arba EMAS. Visas miškų ūkis ir didelė dalis gamybos padalinių jau turi ISO arba EMAS sertifikatus, o energijos taupymo programa ESAVE įdiegta jau visuose popieriaus fabrikuose.

TORK užtikrina, kad dauguma produktų atitinka arba net viršija griežtus tarptautinius reikalavimus, keliamus produktams, turintiems Gulbės arba Mėlynojo angelo ekologinius ženklus.

Produktų pirkimas iš tiekėjo, kuris rūpinasi aplinkosauga, nereiškia žemesnės kokybės ir prastesnio higieniškumo ar didesnės kainos. „Tork" produktai iš tiesų gali padėti sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Aukščiausia kokybė ir puikus sugeriamumas užtikrina higieniškumą ir sumažina atliekų kiekį - taupo jūsų pinigus ir padeda saugoti aplinką.

Bet kur ir bet kada, matydami „Tork" logotipą ant pakuotės, galite būti tikri, kad jos viduje esantys produktai yra pagaminti galvojant ir apie jus, ir apie gamtą.

 

 

Daugiau apie TORK produkciją žiūrėkite (spauskite ant nuorodų):

 

TORK švaros ir higienos priemonių pristatymas (lietuvių kalba) ir TORK pristatymo brošiūra;

 

TORK reklama (anglų kalba) ;

 

TORK reklama (anglų kalba) ;

 

TORK dozatorių linija TORK Elevation ir TORK Elevation brošiūra;

 

TORK H1 sensorinis dozatorius - inovatyvus sprendimus (video anglų kalba) ir brošiūra;

 

TORK rankų higienos sprendimai (brošiūros): "Rankų higiena gali būti labai maloni - naujos muilo putos" ; "Rankų higiena - skystas muilas" ; 

 

TORK sprendimai pramonei: video (anglų kalba) ir brošiūra.

 

 

 

MES GALIME PADĖTI IŠSPRĘSTI HIGIENOS PRIEMONIŲ PIRKIMO PROBLEMĄ JŪSŲ OFISUI AR KITOMS PATALPOMS!

 

PASIRAŠIUS NUOLATINIO TORK HIGIENOS PRIEMONIŲ TIEKIMO SUTARTĮ, IŠ VIENŲ RANKŲ JŪS GALĖSITE ĮSIGYTI NUO POPIERINIŲ SERVETĖLIŲ IKI SKYSTO MUILO SISTEMŲ!

 

TAIP PAT PADĖSIME IŠSIRINKTI IŠ MODERNAUS DIZAINO IR NET KELIŲ SPALVŲ DOZATORIŲ IR LAIKIKLIŲ, KURIUOS JUMS PADOVANOSIME!

 

 

Prekių krepšelis
Prekių krepšelis tuščias
Prekių pristatymas

 

      

 

Užsisakant prekių už 115,85 Eur  (su PVM) ir daugiau - pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS. Prekių pristatymo kaina, užsisakius prekių mažiau nei už 115,85 Eur (su PVM) - 4,63 Eur (su PVM). Prekių pristatymo kaina į Kuršių Neriją + 34,75 Eur (be PVM).

 

Klientų dėmesiui!

Įsigyjant prekes mūsų parduotuvėje pagal patvirtintas įmonės vidaus taisykles aptarnaujame, kai įsigyjamų prekių suma ne mažesnė nei 10,00 Eur. Atsiskaityti banko kortelėmis negalima.

 

Užsakant didesnį prekių kiekį taikomos nuolaidos. Dėl nuolaidų, platesnio konkrečios prekių grupės pasiūlymo kreipkitės į įmonės vadybininką.

   

 

 

 

  

 

  

 

 

Dovanų kuponas

Pas mus galite įsigyti dovanų kuponus.

 

Kontaktai

UAB "DSP Plius"

Parduotuvė - ofisas

Darbo laikas: I - V 8:00-17:00

 

Kalvarijų g. 124, LT-08211, Vilnius

Tel. +370 5  2419991, 
Fax. +370 5 2784410
Mob. nr.: +370 652 97727

info@dspplius.lt
www.darbosaugospriemones.lt

    

 
 
 
 
Mūsų draugai

  

 

 


© 2010 UAB "DSP Plius". Visos teisės saugomos Sprendimas:"Synergy Effect"