Prekiniai ženklai
 
   
  

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 

3M Suvirinimo apsauga

Visame pasaulyje garsi kompanija 3M saugiems suvirinimo darbams atlikti pateikia patikimą apsaugą ir optimalų komfortą. 

 

 

Daugiau kaip tris dešimtmečius kompanija artimai bendraudama su suvirintojais, saugos inžinieriais ir ergonomikos specialistais nuolatos gerina savo produkcijos veiksmingumą ir patogumą. Nuolatinis domėjimasis viso pasaulio naudotojų pastabomis ir nuomonėmis skatino ir padėjo sukurti aukštos kokybės, itin patogią, daugelio vartotojų poreikius atitinkančią produkciją. Dar 1981m. 3M apvertė suvirintojų pasaulį aukštyn kojomis, kai pristatė pirmąjį komercine prasme perspektyvų automatiškai užtamsėjantį suvirintojų skydelio filtrą. Šioje srityje kompanija 3M nesustoja tobulėti iki šiol!

 

 

 

Reikalinga pagalba pasirenkant tinkamiausią ir labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį skydelį suvirintojams?! Kreipkitės į mūsų įmonės vadybininką - atvyksime pas Jus su 3M atstovu, supažindinsime su produkcija, galėsite patys apžiūrėti, pabandyti ir įsigyti tinkamiausią!

 

Prekių krepšelis
Prekių krepšelis tuščias
Prekių pristatymas

 

      

 

Užsisakant prekių už 115,85 Eur  (su PVM) ir daugiau - pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS. Prekių pristatymo kaina, užsisakius prekių mažiau nei už 115,85 Eur (su PVM) - 4,63 Eur (su PVM). Prekių pristatymo kaina į Kuršių Neriją + 34,75 Eur (be PVM).

 

Klientų dėmesiui!

Įsigyjant prekes mūsų parduotuvėje pagal patvirtintas įmonės vidaus taisykles aptarnaujame, kai įsigyjamų prekių suma ne mažesnė nei 10,00 Eur. Atsiskaityti banko kortelėmis negalima.

 

Užsakant didesnį prekių kiekį taikomos nuolaidos. Dėl nuolaidų, platesnio konkrečios prekių grupės pasiūlymo kreipkitės į įmonės vadybininką.

   

 

 

 

  

 

  

 

 

Dovanų kuponas

Pas mus galite įsigyti dovanų kuponus.

 

Kontaktai

UAB "DSP Plius"

Parduotuvė - ofisas

Darbo laikas: I - V 8:00-17:00

 

Kalvarijų g. 124, LT-08211, Vilnius

Tel. +370 5  2419991, 
Fax. +370 5 2784410
Mob. nr.: +370 652 97727

info@dspplius.lt
www.darbosaugospriemones.lt

    

 
 
 
 
Mūsų draugai

  

 

 


© 2010 UAB "DSP Plius". Visos teisės saugomos Sprendimas:"Synergy Effect"